+421 2 643 66 398 pronix@pronix.sk

Kariéra

Spoločnosť PRONIX je popredným integrátorom a uznávaným odborníkom v oblasti technológií a služieb pre non-IT infraštruktúry dátových centier a energetické celky. V Českej a Slovenskej republike pôsobíme už viac než 25 rokov a realizujeme mnoho zaujímavých projektov a zákaziek s využitím najmodernejších technológií. Pracujeme pre popredné slovenské aj zahraničné firmy, akými sú napr. Škoda Auto, Česká pošta, Foxconn, Seznam.cz, Raiffeisenbank a mnoho ďalších. Podieľame sa na budovaní, modernizácii a správe najväčších dátových centier v ČR.

Neustále preto hľadáme šikovných ľudí, ktorí by rozšírili náš tím. Sme otvorení rôznym formám spolupráce. Zamestnávame rôzne vekové kategórie, od začiatočníkov po skúsených profesionálov.

Ponúkame zázemie stabilnej českej a slovenskej firmy strednej veľkosti, podporu skúsených profesionálov, férové podmienky, zmluvy na dobou neurčitú, stály profesný rozvoj a vzdelávanie, ale aj odreagovanie pri mimopracovných akciách.

Aktuálne voľné pracovné pozície v našom tíme

Nenašli ste pozíciu, ktorá zodpovedá Vašim predstavám, schopnostiam alebo zručnostiam, a predsa máte záujem s nami spolupracovať? Zašlite nám svoj životopis na pronix@pronix.sk. Radi s Vami preberieme možné uplatnenie v našom tíme.

S Informáciami o spracovaní osobných údajov pri výbere kandidátov na pracovné pozície sa môžete zoznámiť tu