+421 2 643 66 398 pronix@pronix.sk

O spoločnosti

 

Sme popredným integrátorom a uznávaným odborníkom v oblasti technológií a služieb pre non-IT infraštruktúry dátových centier a energetické celky. Na slovenskom a českom trhu pôsobíme už od roku 1992. Poskytujeme flexibilné riešenia od inštalácie jednotlivých elektrotechnológií až po komplexné technologické celky. Podieľame sa na výstavbe najväčších dátových centier v ČR. Ponúkame systémy záložného napájania – UPS, DUPS, motorgenerátory, batérie, ale aj systémy chladenia, hasenia, vzduchotechniky, EPS, EZS, CCTV a MaR. Ponuka služieb PRONIX zahŕňa audity a konzultácie, inovatívne návrhy projektov, inžinierske práce, profesionálne realizácie, riadiace a dohľadové systémy, odbornú technickú pomoc, záručný a pozáručný servis prostredníctvom špeciálne vyškolených a certifikovaných technikov.

O spoločnosti

Spoločnosť PRONIX je popredným integrátorom a uznávaným odborníkom v oblasti technológií a služieb pre non-IT infraštruktúry dátových centier a energetické celky. Podieľa sa na výstavbe najväčších datacentier v ČR a SR. Na slovenskom a českom trhu pôsobí už od roku 1992. Poskytuje flexibilné riešenia od inštalácie jednotlivých elektrotechnológií až po komplexné technologické celky.

Viac o spoločnosti

Technológie a služby pre non-IT infraštruktúry dátových centier a energetické celky

Certifikáty

Spolupracuje s celou řadou odborných institucí a nadnárodních společností. Získali jsme profesní certifikace lokálního i mezinárodního charakteru. Disponujeme akreditovanými specialisty pro design a správu datových center –  Accredited Tier Designer od Uptime Institute a Certified Data Centre Professional CDCP®. Jsme držiteli oprávnění pro specifické aplikace  pro státní správu. Kvalita služeb společnosti je stvrzena certifikátem řízeného systému jakosti podle normy EN ISO 9001:2015 vydaným akreditační společností TÜV NORD.

Certifikáty

Spolupracuje s celou řadou odborných institucí a nadnárodních společností. Získali jsme profesní certifikace lokálního i mezinárodního charakteru. Disponujeme akreditovanými specialisty pro design a správu datových center –  Accredited Tier Designer od Uptime Institute a Certified Data Centre Professional CDCP®. Jsme držiteli certfikace dle EN ISO 9001:2015.