+421 2 643 66 398 pronix@pronix.sk

Produktový špecialista

Jsme uznávaným odborníkem pro realizace non-IT infrastruktur datových center a energetických celků a hledáme nového kolegu.

Nabízíme Vám pozici Produktový specialista v týmukde budete důležitým členem pro dílčí projekty i velká systémová řešení. Přetváříme vize investorů ve špičková centra, za použití neustále se zdokonalujících technologických systémů z celého světa. Našimi zákazníky jsou například společnosti ČEZ, Škoda Auto, Seznam.cz, Česká pošta, Raiffeisenbank, Foxconn a další.

Hledáme kandidáty různých věkových kategorií, od začátečníků po zkušené profesionály!

Plný bezbariérový přístup!

Náplň Vaší práce:

Využití portfolia společnosti PRONIX, především UPS, MTG, DUPS, palivové hospodářství, VZT, rozvaděče a silnoproudé rozvody pro návrhy funkčních celků dle požadavků zadavatele i dle vlastních nápadů. Cenové kalkulace a technická podpora obchodního oddělení. Budete mít možnost vidět růst své nápady na reálné stavbě v kontaktu se zákazníkem.

Nabízíme:

  • Stabilního zaměstnavatele s více než 25ti letou historií
  • Silné zázemí jedné z nejinovativnějších společností na trhu a mentoring zkušených kolegů
  • Práci na plný úvazek (pracovní smlouva na dobu neurčitou)
  • Seberealizaci v rámci plnění samostatných úkolů
  • Otevřenou firemní kulturu, která podporuje růst talentů
  • Vzdělávací a odborné kurzy pro profesionály v oboru
  • Možnost získat prestižní zahraniční certifikace – TIER Design, CDCP
  • Motivující platové ohodnocení a bonusový program
  • Technicky kvalitně vybavené pracoviště (PC a telefon je samozřejmostí)
  • Flexibilní časovou dobu
  • Výuku anglického jazyka
  • Teambuilding a volnočasové aktivity

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v elektrotechnice nebo strojní výhodou
  • Znalost práce na PC (MS Office, výhodou AutoCad a E-plan)
  • Dobré technické vyjadřování, především v psané formě
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Zodpovědnost a spolehlivost, pečlivost
  • Časová flexibilita
  • Ochota vykonávat občasné pracovní cesty v tuzemsku i zahraničí
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • Anglický jazyk výhodou
  • Výhodou jsou znalosti o průmyslových elektrických zařízeních, jakými jsou generátory, motory, pohony a rozvaděče.

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na níže uvedenou emailovou adresu.

PRONIX s.r.o. | Jana Svobodová | jana.svobodova@pronix.cz

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti PRONIX dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti PRONIX a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání. S Informacemi o zpracování osobních údajů se prosím seznamte zde.